Wersja językowa:   

Kompleksowa oferta dla rolnictwa

petlas_slider
meta slider 15
steyrnew_slider
merlo slidermerlo logo slider v1
belarus slid2logo belarus
krone-sliderkrone-logo
goweil slider
e sklep slider

Kontakt

Prosimy o wybór działu w celu kontaktu w określonej sprawie.

Sklepy detaliczneHurtowniaCiągniki i maszyny rolniczeSerwisImport-ExportSprzedaż wysyłkowaMarketing i reklamaMagazynReklamacje, pomoc technicznaKsięgowość, Kadry
  • Białystok ul. Elewatorska 52

    Sylwester Kot , Jarosław Kulesza , Mirosław Jegliński

    sklep face kopia

    Części  do ciągników zachodnich:

    Tomasz TraskowskiTomasz Traskowski 75

  • tel./fax 85 651-33-44

     

     

     

     

     

    kom. +48 883-628-342

  • e-mail: sklep@moto-agro.pl

     

     

     

     

     

    e-mail: tomek@moto-agro.pl

  • Grajewo ul. Przemysłowa 26B

    Zenon Świerzbiński 

     

     

     

    faceKatarzyna Śliwińska

     

  • tel./fax 86 272-88-79

     

     

     

    kom. +48 575-115-135

  • e-mail: grajewo@moto-agro.pl

  • Mońki ul. Słowackiego 2A

    Andrzej Kamiński

  • tel./fax 85 716-23-62
  • e-mail: monki@moto-agro.pl

  • Dąbrowa Bi. ul.Tysiąclecia PP 33

     Tadeusz Guzewicz

  • tel./fax 85 712-03-33
  • e-mail: dabrowa@moto-agro.pl

  • Kolno ul.Świerkowa 4

     Michał Sawicki ,                 Dawid Dębkowski

  • tel.+48 577-160-713
  • e-mail: kolno@moto-agro.pl

  • Sprzedaż Hurtowa Podlaskie

    Bogdan Ilendo 75Bogusław Iłendo

  • tel.    85 662-79-40

    kom. +48 504-046-211

    fax    85 662-79-40 wew.18

  • e-mail: bogdan@moto-agro.pl

  • Sprzedaż Hurtowa Kraj

    Jaroslaw DzierzgowskiJarosław Dzierzgowski

     

     

     

    Damian IłendoDamian Ilendo 75

     

     

     

    Andrzej TochwinAndrzej Tochwin

     

     

     

    kamil wwwKamil Wołosik

  • kom. +48 666-039-601

    tel.    85 662-78-13

     

     

    kom. +48 790-540-539

    tel.    85 662-78-13

     

     

    kom. +48 535-500-870

    tel.    85 662-78-13

     

     

    kom. +48 533-943-068

    tel.    85 662-78-13

  • e-mail: jarek@moto-agro.pl

     

     

     

    e-mail: damian@moto-agro.pl

     

     

     

    e-mail: andrzej@moto-agro.pl

     

     

     

    e-mail: allegro@moto-agro.pl

 

  • Biuro ul.Elewatorska 52

    Slawomir NiecieckiSławomir Nieciecki

     

     

     

    Piotr Lazewski 75Piotr Łażewski

     

     

  • tel. 85 651-32-61

    kom. +48 660-466-536

    fax 85 651-32-62

     

    kom. +48 660-467-822

  • e-mail: s.nieciecki@moto-agro.pl

     

     

     

    e-mail: p.lazewski@moto-agro.pl

     

     

 

 

  • Dział ds marketingu i reklamy

    Jarosław DzierzgowskiJarosław Dzierzgowski

     

     

  • kom. +48 666-039-601
  • e-mail:  jarek@moto-agro.pl

  • Reklamacje, pomoc techniczna

     Krzysztof Ejsmont

     

  • kom. +48 604-387-989

    tel. 85 651-85-12 wew. 8

  • e-mail:  reklamacje@moto-agro.pl