A comprehensive offer for agriculture

STEYR

Produkty STEYR – Jakość z Austrii

Już od ponad 75 lat marka STEYR działa w fabryce w St. Valentin, gdzie od 2006 roku znajduje się główna europejska siedziba marek rolniczych STEYR oraz Case IH.

Na taką decyzję wpłynęły zarówno wysokie standardy profesjonalnych szkoleń przeprowadzanych w tej lokalizacji, jak i jakość produkcji na światowym poziomie. Potwierdzeniem słuszności tego kroku było wyprodukowanie ponad 10 500 ciągników w ubiegłym roku oraz ponownie zajęcie 1. miejsca przez STEYR wśród austriackich marek-producentów ciągników. To nie tylko firma, ale również cały region czerpie korzyści z ciągłej modernizacji zaawansowanej technologicznie fabryki oraz ostatniej inwestycji w nowe centrum szkoleniowe i obsługi gości.

logo-steyr-600

KOMPAKT S

ELASTYCZNY WIELOZADANIOWIEC.
Najmniejszy z rodziny ciągników STEYR. Silnik 4 cylindrowy o mocy 55 lub 65 KM.
Ekonomiczny, lekki i zwrotny jak mały ciągnik, a jednocześnie przestronny, niezawodny i mocny jak duża maszyna.

 

 

KOMPAKT

Dzięki swojej unikalnej zwrotności klasa Kompakt jest optymalnym narzędziem dla ładowacza czołowego przy pracach w budynkach i gospodarstwie.
Kompakt jest idealnym narzędziem do praktycznie każdego zadania. Silniki o mocy od 86 do 107 KM

 

MULTI

Ciągnik, na którym możesz polegać przy wykonywaniu wielu prac. Multi jest najwszechstronniejszą maszyną w swej klasie.
Opracowany we współpracy z rolnikami  zachwyca świeżą stylistyką i wyjątkowym komfortem. Silniki 4-cylidnrowe o mocy od 99 do 117 KM.
Amortyzowana oś przednia oraz nowy podłokietnik sterowania z Multicontrollerem wznoszą komfort na jeszcze wyższy poziom.

 

EXPERT CVT

Nowy STEYR Expert CVT jest skierowany do klientów, którzy potrzebują ciągnika odznaczającego się wysoką wydajnością oraz najwyższym poziomem komfortu, które mieszczą się w kompaktowych rozmiarach. Ciągnik ten jest odpowiedzią na rosnące wymagania naszych klientów, ponieważ dzięki modelowi Expert CVT technologia CVT jest teraz dostępna w segmencie 100 KM.

PROFI CLASSIC

Podstawowy model ciągnika Profi Classic, posiadający na wyposażeniu seryjnym mechaniczne zawory hydrauliki zewnętrznej, pompę o stałej objętości skokowej i niskoprofilowy dach cechuje wyśmienita funkcjonalność. Do wyboru silniki 4-cylindrowe (o pojemności 4,5 l), jak i 6-cylindrowe (o pojemności 6,7 l) o mocach od 125 KM do 145 KM (z Power Boost od 155 KM do 175 KM).

PROFI

Ciągniki serii Profi posiadają na wyposażeniu przekładnię przełączalną pod obciążeniem z 24 biegami oraz rewersem. Do wyboru silniki 4-cylindrowe (o pojemności 4,5 l), jak i 6-cylindrowe (o pojemności 6,7 l) o mocach od 125 KM do 145 KM (z Power Boost od 155 KM do 175 KM).

PROFI CVT

Innowacyjny ciągnik Profi CVT z 4- i 6-cylindrowymi silnikami o mocy od 125 KM do 145 KM (z Power Boost od 155 KM do 175 KM), przekładnią S-ControlTM CVT i magistralą ISOBUS III zapewnia operatorowi maksymalny komfort i łatwość obsługi. Ta seria ciągników stanowi synonim wysokiej wydajności i równie wysokiego komfortu. Ekonomiczne silniki ECOTECH, aktywna blokada postojowa i podwójne sprzęgło oraz kompletnie odświeżone wzornictwo spełnią wymogi nawet najbardziej wymagających.

 

IMPULS CVT

STEYR Impuls CVT to niezawodny partner w wielu różnych pracach. Niezależnie od tego, czy chodzi o rolnictwo, transport czy wyzwania przemysłowe – trzy modele serii Impuls CVT to zarówno arcydzieła techniczne, jak i ekonomiczny wybór. Najwyższej klasy komfort obsługi i inteligentna inżynieria łączą się w niezrównaną koncepcję ciągnika. Wybór silników mieści się w przedziale od 150 do 180 KM, idealny dla każdego. Innymi słowy: zamienia pracę w przyjemność!

ABSOLUT CVT

Na polu lub na użytkach zielonych, w transporcie lub w przemyśle: STEYR Absolut CVT jest dostosowany do każdego wyzwania i zaprojektowany tak, aby być praktycznie najlepszym koniem roboczym. Bezstopniowa przekładnia i liczne innowacje techniczne zapewniają tej serii doskonały komfort pracy i obsługi, a także niezrównaną oszczędność. Dostępny jest wybór czterech maszyn o mocy od 185 do 240 KM. Łączy je jedno: unikalna przekładnia gwarantująca doskonałą wydajność.

TERRUS CVT

Nowy TERRUS CVT zapewnia zupełnie nowy poziom komfortu, wydajności i zaawansowanej łączności. Przedstawiając się jako najmocniejszy ciągnik STEYR do najtrudniejszych zadań i największych ambicji, wita Cię również w nowej, awangardowej kabinie: więcej miejsca na dynamiczną pracę, nowy interfejs operatora i nowy projekt podłokietnika. Prosto, ale bez uproszczeń. Wyprodukowane w Austrii, by zrobić różnicę.

 

Produkcja na światowym poziomie

Kluczowym czynnikiem sukcesu produkcji w fabryce w St. Valentin jest wdrożenie Światowej Klasy Systemów Produkcji (WCM) wraz z audytami rocznymi. System ten, używany także przez wiodących producentów motoryzacyjnych umożliwia stałą i zrównoważoną optymalizację wszystkich procesów biznesowych poprzez monitoring, kontrolę i ujawnianie potencjału ulepszeń w obszarach takich jak jakość, bezpieczeństwo, rozwój pracowników, logistyka oraz każdy pojedynczy etap produkcyjny w całym przedsiębiorstwie.

Każdy ciągnik Steyr szczyci Cię swoim austriackim dziedzictwem

10 różnych modeli ciągników Steyr o mocy od 50 do 300 KM  produkowanych jest z precyzją i zachowaniem najwyższych standardów jakości w fabryce w St. Valentin, a 90% z nich jest eksportowana. Zaczynając od wysoce wykwalifikowanych specjalistów, poddawanych ciągłemu szkoleniu poprzez usługi gwarantowane przez dilerów oraz warsztaty STEYR, wszystko to gwarantuje, że jakość każdego ciągnika – od elementów pojedynczych do końcowego produktu, który zejdzie z taśmy produkcyjnej będzie taka, z jakiej na całym świecie słynie sTEYR.