Techniczne zaopatrzenie rolnictwa.

Prosimy o wybór działu w celu kontaktu w określonej sprawie.

 

Sklepy detaliczne

Sklepy detaliczne

Białystok, ul. Elewatorska 52

brak zdjecia

Sylwester Kot


+48 85 651 33 44
+48 85 651 33 44
sklep@moto-agro.pl
brak zdjecia

Łukasz Doroszko


+48 793 830 236
+48 85 651 33 44
lukasz@moto-agro.pl
brak zdjecia

Mirosław Jegliński


+48 85 651 33 44
+48 85 651 33 44
mjeglinski@moto-agro.pl
brak zdjecia

Szymon Kucharewicz


+48 85 651 33 44
+48 85 651 33 44
szymon@moto-agro.pl
brak zdjecia

Zbigniew Kulesza


+48 85 651 33 44
+48 85 651 33 44
sklep@moto-agro.pl
brak zdjecia

Tomasz Traskowski

części do ciągników i maszyn zachodnich


+48 883 628 342
tomek@moto-agro.pl
brak zdjecia

Łukasz Lipski

części do ciągników i maszyn zachodnich


+48 536 526 696
zachodnie@moto-agro.pl

Bielsk Podlaski, ul. J.Piłsudskiego 11B

brak zdjecia

Jarosław Artemiuk


+48 601 900 563
+48 85 730 28 40
bielsk@moto-agro.pl
brak zdjecia

Patryk Zimnoch


+48 601 900 563
+48 85 730 28 40
bielsk@moto-agro.pl
brak zdjecia

Andrzej Monachowicz


+48 601 900 563
+48 85 730 28 40
bielsk@moto-agro.pl

Brańsk, ul.Bielska 7

brak zdjecia

Grzegorz Wyszyński


+48 533 363 843
bransk@moto-agro.pl
brak zdjecia

Marek Odachowski


+48 533 363 843
bransk@moto-agro.pl

Czyżew, ul.Zambrowska 1

brak zdjecia

Tomasz Pietrucki


+48 86 275 50 34
czyzew@moto-agro.pl
brak zdjecia

Michał Owczarz


+48 500 002 541
czyzew@moto-agro.pl

Dąbrowa Białostocka, ul.Tysiąclecia Państwa Polskiego 33

brak zdjecia

Tadeusz Guzewicz


+48 85 712 03 33
dabrowa@moto-agro.pl
brak zdjecia

Krzysztof Betko


+48 85 712 03 33
dabrowa@moto-agro.pl

Grajewo ul. Przemysłowa 26B

brak zdjecia

Zenon Świerzbiński


+48 86 272 88 79
+48 86 272 88 79
grajewo@moto-agro.pl

Kolno ul.Świerkowa 4

brak zdjecia

Michał Sawicki


+48 577 160 713
kolno@moto-agro.pl
brak zdjecia

Dawid Dębkowski


+48 666 039 602
kolno@moto-agro.pl

Mońki ul. Słowackiego 2A

brak zdjecia

Andrzej Kamiński


+48 85 716 23 62
+48 85 716 23 62
monki@moto-agro.pl
brak zdjecia

Łukasz Olszyński


+48 85 716 23 62
+48 85 716 23 62
monki@moto-agro.pl

Suchowola ul. 3-go Maja 11

brak zdjecia

Leszek Karpowicz


+48 85 712 52 03
+48 85 712 52 03
suchowola@moto-agro.pl
brak zdjecia

Leszek Staranowicz


+48 85 712 52 03
+48 85 712 52 03
suchowola@moto-agro.pl

Suwałki ul.Sejneńska 60

brak zdjecia

Dawid Bujniewicz


+48 533 043 343
suwalki@moto-agro.pl

Zabłudów, ul.Białostocka 57

brak zdjecia

Jarosław Kulesza


+48 575 035 650
+48 575 035 650
zabludow@moto-agro.pl
brak zdjecia

Łukasz Kulesza


+48 660 468 055
+48 660 468 055
zabludow@moto-agro.pl
Hurtownia

Hurtownia

Sekretariat

brak zdjecia

Bożena Furmanek


85 651 85 12 wew.30
85 651 85 12 wew.30
sekretariat@moto-agro.pl

Sprzedaż Hurtowa Kraj

brak zdjecia

Jarosław Dzierzgowski


+48 666 039 601
+48 85 662 78 13
jarek@moto-agro.pl
brak zdjecia

Damian Iłendo


+48 790 540 539
+48 85 662 78 13
damian@moto-agro.pl
brak zdjecia

Andrzej Tochwin


+48 535 500 870
+48 85 662 78 13
andrzej@moto-agro.pl
brak zdjecia

Kamil Wołosik


+48 533 943 068
+48 85 662 78 13
allegro@moto-agro.pl

Sprzedaż Hurtowa Podlaskie

brak zdjecia

Bogusław Iłendo


+48 504 046 211
+48 85 662 79 40
+48 85 662 79 40 wew.18
bogdan@moto-agro.pl
brak zdjecia

Marcin Kalinowski


+48 533 046 211
+48 85 662 79 40
+48 85 662 79 40 wew.18
marcin@moto-agro.pl

Części zachodnie

brak zdjecia

Przemysław Ostaszewski


+48 602 742 400
przemek@moto-agro.pl
brak zdjecia

Tomasz Traskowski


+48 883 628 342
tomek@moto-agro.pl
brak zdjecia

Łukasz Lipski


+48 536 526 696
zachodnie@moto-agro.pl

Ogumienie

brak zdjecia

Mariusz Kraśnicki


+48 662 279 725
mariusz@moto-agro.pl
Ciągniki i maszyny rolnicze

Ciągniki i maszyny rolnicze

Biuro ul.Elewatorska 52

brak zdjecia

Sławomir Nieciecki

Biuro


+48 660 466 536
+48 85 651 32 61
+48 85 651 32 62
s.nieciecki@moto-agro.pl
brak zdjecia

Piotr Łażewski

Doradca techniczny klienta


+48 660 467 822
p.lazewski@moto-agro.pl
brak zdjecia

Cezary Paszko

Przedstawiciel MTZ Belarus Tractor


+48 666 039 605
czarek@moto-agro.pl

Przedstawiciele regionalni

brak zdjecia

Adam Jabłonowski

Rejon południowy Podlasia


+48 660 466 532
a.jablonowski@moto-agro.pl
brak zdjecia

Tomasz Bielski

Rejon zachodni Podlasia


+48 535 300 355
t.bielski@moto-agro.pl
brak zdjecia

Tomasz Zyskowski

Oddział Suwałki


+48 533 943 143
t.zyskowski@moto-agro.pl
brak zdjecia

Jerzy Borawski

Oddział Kolno


+48 577 408 988
jerzy.borawski@moto-agro.pl
Serwis

Serwis

brak zdjecia

Mariusz Łapiński

Biuro


+48 660 467 409
serwis@moto-agro.pl
Import-Export

Import-Export

brak zdjecia

Sławomir Chmielewski


+48 698 078 398
mtz@moto-agro.pl
brak zdjecia

Cezary Paszko


+48 666 039 605
czarek@moto-agro.pl
brak zdjecia

Mariusz Kraśnicki


+48 662 279 725
mariusz@moto-agro.pl
Sprzedaż wysyłkowa

Sprzedaż wysyłkowa

brak zdjecia

Kamil Wołosik


+48 533 943 068
allegro@moto-agro.pl
brak zdjecia

Damian Iłendo


+48 790 540 539
damian@moto-agro.pl
brak zdjecia

Andrzej Tochwin


+48 535 500 870
andrzej@moto-agro.pl
brak zdjecia

Bogusław Jurguć


+48 604 384 701
mtzmagazyn@moto-agro.pl
Marketing i reklama

Marketing i reklama

brak zdjecia

Jarosław Dzierzgowski


+48 666 039 601
+48 85 662 78 13
jarek@moto-agro.pl
Magazyn

Magazyn

Magazyn

brak zdjecia

Piotr Szubzda


+48 664 487 621
+48 85 651 85 12 wew.2
p.szubzda@moto-agro.pl

Ewidencja magazynowa

brak zdjecia

Tomasz Dzierzgowski


+48 85 651 85 12 wew.0
hurtownia@moto-agro.pl
brak zdjecia

Robert Gurtat


+48 85 651 85 12 wew.0
hurtownia@moto-agro.pl
Reklamacje, pomoc techniczna

Reklamacje, pomoc techniczna

brak zdjecia

Krzysztof Ejsmont


+48 604 387 989
+48 85 651 85 12 wew.8
reklamacje@moto-agro.pl
Księgowość, Kadry, Windykacja

Księgowość, Kadry, Windykacja

Księgowość

brak zdjecia

Elżbieta Mikowska


+48 85 651 85 12 wew.7
ksiegowosc@moto-agro.pl
brak zdjecia

Agata Świerzbińska


+48 85 651 85 12 wew.7
agata.s@moto-agro.pl
brak zdjecia

Natalia Duda


+48 85 651 85 12 wew.7
natalia@moto-agro.pl
brak zdjecia

Monika Żurobska


+48 85 651 85 12 wew.7
monika@moto-agro.pl

Kadry

brak zdjecia

Agnieszka Tomkiel


+48 85 651 85 12 wew.7
kadry@moto-agro.pl

Windykacja

brak zdjecia

Katarzyna Popławska


+48 85 651 85 12 wew.7
windykacja@moto-agro.pl