Techniczne zaopatrzenie rolnictwa.

Serwis oraz diagnostyka

photo-pages-serwis Specjalizujemy się w serwisie ciągników i maszyn rolniczych wielu marek. Zajmujemy się serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym, diagnostyką oraz naprawami bieżącymi.
Dysponujemy doświadczonymi pracownikami i nowoczesnymi narzędziami, dlatego jesteśmy w stanie zapewnić wysoką jakość usług.

Własna sieć sklepów rolniczych w której posiadamy szeroki asortyment części zamiennych oraz ogumienia zapewnia naszym klientom szybki dostęp do podzespołów niezbędnych podczas napraw. Rozumiejąc specyfikę pracy naszych klientów przeglądy gwarancyjne i bieżące naprawy prowadzimy z usługą dojazdu na miejsce awarii. Zapewniamy Państwu kompleksową obsługę serwisową na terenie województwa Podlaskiego oraz jego okolic.

W ofercie naszego serwisu znajduje się również komputerowa diagnostyka ciągników i maszyn rolniczych różnych marek. Diagnozujemy, naprawiamy, kalibrujemy oraz usuwamy błędy w maszynach takich jak ciągniki, kombajny, sieczkarnie, ładowarki itd. Dysponujemy komputerem diagnostycznym, który daje możliwość między innymi kalibracji czujników oraz układów.

Olbrzymią zaletą komputerowej diagnostyki jest bardziej precyzyjne niż w wypadku tradycyjnych metod – określenie źródła awarii lub niesprawności. Zmniejsza to koszt oraz czas potrzebny na przeprowadzenie na naprawy.

Możliwość kalibracji pozwala nam na przywrócenie parametrów pracy układów do założonych przez producenta. Dobrym przykładem jest kalibracja skrzyni biegów – szczególnie w tym wypadku łatwo odczuwalna jest różnica w pracy przed i po kalibracji. Znika szarpanie, skrzynia zmienia biegi i zakresy znacznie szybciej i sprawniej, znika efekt „ślizgającego się sprzęgła”.

Wielokrotnie po wymianie uszkodzonego elementu należy usunąć z komputera maszyny błąd, który temu uszkodzeniu towarzyszył, jeżeli nie zostanie to wykonane często ciągnik wciąż będzie pracował w nieprawidłowy sposób. Jeżeli wykonywaliście Państwo naprawę samodzielnie lub robił to mechanik, który nie posiada możliwości usunięcia błędów z komputera sterującego to w naszej ofercie znajdą Państwo również usuwanie błędów.

Oglądając używany ciągnik przed zakupem doświadczony operator jest w stanie wykryć wiele niesprawności i potencjalnych awarii, to czego jednak zazwyczaj nie jest w stanie zrobić to sprawdzić informacji z komputera, stąd też w naszej ofercie znajdziecie Państwo możliwość sprawdzenia ciągnika, kombajnu, sieczkarni lub innej maszyny przed zakupem.

Warto zapisać sobie ten numer: 535 300 355 – awarie lubią zdarzać się w najmniej oczekiwanych momentach, jesteśmy wtedy dla Państwa pod telefonem.