Techniczne zaopatrzenie rolnictwa.

3 lata gwarancji od Steyr

Dodatkowy rok gwarancji ciągników Steyr Nie przegap okazji – tylko teraz możesz cieszyć się gwarancją wydłużoną o dwanaście miesięcy.

Dodatkowy rok gwarancji ciągników Steyr. Jej zakres pokrywa wszystkie główne podzespoły, włączając silnik, skrzynię biegów, zawieszenie, układ kierowniczy i system przekazywania napędu. Nowa oferta gwarancji jest dostępna dla nowych modeli Multi i CVT. Oferta ważna do końca 2018 roku. Aby dowiedzieć się więcej skontaktuj się z nami.
Już od ponad 60 lat marka Steyr działa w fabryce w St. Valentin, gdzie od 2006 roku znajduje się główna europejska siedziba marek rolniczych Steyr oraz Case IH.

Na taką decyzję wpłynęły zarówno wysokie standardy profesjonalnych szkoleń przeprowadzanych w tej lokalizacji, jak i jakość produkcji na światowym poziomie. Potwierdzeniem słuszności tego kroku było wyprodukowanie ponad 10 500 ciągników w ubiegłym roku oraz ponownie zajęcie 1. miejsca przez Steyr wśród austriackich marek-producentów ciągników. To nie tylko firma, ale również cały region czerpie korzyści z ciągłej modernizacji zaawansowanej technologicznie fabryki oraz ostatniej inwestycji w nowe centrum szkoleniowe i obsługi gośc