Techniczne zaopatrzenie rolnictwa.

S-TECH S-GUIDE™ i S-TECH ROW GUIDE

Abyś mógł pracować precyzyjnie, skutecznie i wydajnie.

Otwórz się na nowe możliwości dla Twojej firmy dzięki systemom naprowadzania i kierowania automatycznego do ciągników, takim jak Steyr S-Tech S-Guide™. Uzyskaj powtarzalne wyniki dokładności z roku na rok od 20 cm aż do niezmiernie precyzyjnych na poziomie zaledwie 2,5 cm. Dzięki systemom kierowania automatycznego można wykluczyć zbędne okna czasowe i nakładanie się gotowych obszarów pola, oszczędzać czas i paliwo, zmniejszyć nakłady materiałowe czy wreszcie bardziej wydajnie zużywać nawozy i środki ochrony roślin, aby codzienna praca stała się zauważalnie łatwiejsza i abyś mógł odzyskać dodatkowe godziny pracy. Da Ci to ogromną przewagę nad konkurencją w okresach najintensywniejszych prac.

 

INTERAKTYWNE – ZINTEGROWANE – INTUICYJNETitel_anzeigen_STech

Zarówno systemy S-Tech montowane fabrycznie w nowych ciągnikach marki Steyr, jak i stanowiące doposażenie starszych modeli, oferują bezpośredni dostęp do najważniejszych funkcji dzięki monitorowi dotykowemu S-Tech. W firmie Steyr używamy wyłącznie ekranów dotykowych, ponieważ wiemy, że rolnicy wymagają w swoich gospodarstwach rozwiązań bezkompromisowych i elastycznych.

 

 

 

 

 

OPROGRAMOWANIE STANOWISKA PRACY S-TECH DO ZARZĄDZANIA INFORMACJAMI I KONTROLI  ZASTOSOWAŃ

Oprogramowanie stanowiska pracy STitel_Software-Tech marki Steyr zaprojektowano specjalnie po to, aby zaspokoić potrzeby naszych klientów i ich gospodarstw. Rozwiązanie to zapewnia elastyczność i moc obliczeniową niezbędną do udanego wdrożenia systemów rolnictwa precyzyjnego. Za pomocą zintegrowanego pakietu oprogramowania można zarządzać wszystkimi procesami roboczymi, czyli dodawać mapy plonów, rejestry zastosowań, mapy z danymi dot. nawożenia, itd. System ten ułatwia również sporządzanie map próbek gleby, tworzenie i drukowanie raportów i importowanie zdjęć satelitarnych. Bez względu na źródło informacji, z jakiego korzystasz, dane pochodzące z monitora S-Tech Pro 700, od doradcy, hurtownika czy innego dostawcy możesz z łatwością zaimportować i przetwarzać w oprogramowaniu stanowiska pracy S-Tech. Oprogramowanie to obsługuje wszystkie popularne systemy rolnictwa precyzyjnego dostępne obecnie na rynku, w tym Trimble, Ag Leader i GreenStar.

 

 

S-FLEET – ZARZĄDZANIE GOSPODARSTWEM JUTRA – JUŻ DZIŚ 

Titel_STech_connect

 

Steyr S-FLEET korzysta z połączenia technologii GPS na telefony komórkowe do odbierania i przesyłania danych maszyny i informacji dotyczących bieżącego procesu roboczego i lokalizacji. Wiele osób zarządzających gospodarstwem używa tego systemu, aby móc doskonale optymalizować wydajność, a także zarządzać pracownikami i maszynami. Wiedza i doświadczenie specjalistów z firmy Steyr i naszych lokalnych dealerów gwarantują niezawodne działanie systemu S-Tech, co ostatecznie pozwala uzyskać maksymalny zwrot z inwestycji.

 

 

 

 

PODZESPOŁY S-TECH ZAPEWNIAJĄ MAKSYMALNĄ DOSTĘPNOŚĆ I WYDAJNOŚĆ MASZYN

 

Titel_Empfaenger_STech1

 

Możliwości i zagrożenia dla rolnictwa, zarówno te istniejące już dziś, jak i nadchodzące w najbliższych dziesięcioleciach, ukształtowały procesy robocze, których nasi przodkowie nawet nie mogli sobie wyobrazić. Innowacyjne technologie rolnictwa precyzyjnego, jak np. odbiornik Steyr S-Tech 372 i modemy DCM-300, to zaledwie dwa przykłady: Steyr udostępnia użytkownikom intuicyjną technologię zapewniającą maksymalny czas dostępności maszyn. Steyr oferuje wszystko, czego potrzebujesz – teraz i w przyszłości – w celu zwiększenia wydajności całej Twojej firmy.