Kompleksowa oferta dla rolnictwa

Ładowarki teleskopowe

Podnośniki kompaktowe – Pojazdy przeznaczone do pracy w ciasnych przestrzeniach, charakteryzujące się dużą manewrowością oraz potężnym silnikiem, umożliwiającym jego wyłączenie oraz uzyskanie dużej mocy przy wykonywaniu nawet najcięższych prac
9 modeli, udźwig od 2500 do 3200 kg, wysokość podnoszenia ponad 8 metrów.
[youtube id=”a8zNKEDk1SU” align=”left” mode=”normal” autoplay=”no” parameters=”https://www.youtube.com/watch?v=a8zNKEDk1SU”]

Panoramic – Podnośniki opracowane dla użytkowników wymagających maszyn o wysokich osiągach i łatwych w obsłudze, odpowiednich do zastosowania w każdym zakładzie.
26 modelli, udźwig od 3400 do 10 000 kg, wysokość podnoszenia do 18 metrów.

Turbofarmer – Silne i potężne, najbardziej wydajne w pracach rolniczych oraz na ograniczonych przestrzeniach, dzięki minimalnym gabarytom, bardzo dobrej manewrowości oraz dużej sile uciągu.
16 modeli, udźwig od 3400 do 4100 kg, wysokość podnoszenia do 10 metrów

Multifarmer – Koncepcja, która zrewolucjonizowała dziedzinę transportu bliskiego w sektorze rolnictwa. Jedyne w swoim rodzaju podnośniki teleskopowe z trzypunktowym układem zawieszenia oraz mechaniczną przystawką o pełnej mocy. Wszystkie maszyny posiadają możliwość homologacji na przyczepy rolnicze do jazdy po drodze.

merlo-dol