Techniczne zaopatrzenie rolnictwa.

Odkuwki matrycowe

 


Odkuwki matrycowe – dla sektora rolnictwa, motoryzacji oraz hydrauliki siłowej.

 

  W naszej ofercie znajdziecie bogatą gamę odkuwek matrycowych. Jesteśmy wyłącznym importerem odkuwek produkowanych u naszych sąsiadów z za wschodniej granicy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu producenta, oraz sprzyjającej koniunkturze jesteśmy w stanie być konkurencyjni w stosunku do odkuwek produkowanych w Polsce. Naszym stałym klientom jesteśmy w stanie zapewnić terminowość dostaw według harmonogramu zamówień. Po wcześniejszym ustaleniu planowanych zamówień, produkcję uruchamiamy odpowiednio wcześniej. Daje nam to możliwość dostawy bezpośrednio z naszego magazynu w Polsce. System ten gwarantuje płynność twojej produkcji.  

 

Hydraulika siłowa

 

 

   W swojej ofercie posiadamy około 900 matryc odkuwek stosowanych przy produkcji elementów hydrauliki siłowej między innymi – siłowników hydraulicznych. Są to: końcówki cylindrów, końcówki tłoczysk oraz nakrętki. Dostarczamy elementy do największych producentów w kraju.   Nieustannie poszukujemy nowych odbiorców odkuwek dla których moglibyśmy wykonać nowe elementy, na potrzebę produkcji naszych klientów. 

 

 

Widłaki

 

  W szerokiej ofercie naszej firmy znajdziecie Państwo również odkuwki widłaków stosowanych w przekładniach kardana służących do przenoszenia momentu obrotowego. Istnieje możliwość uruchomienia produkcji nowych elementów zgodnie z rysunkiem oraz potrzebami klienta. 

 

 

 

Haki

  Oferowane przez naszą firmę haki znajdują swoje zastosowanie w przemyśle maszyn rolniczych jak również w przemyśle maszyn budowlanych oraz w przemyśle motoryzacyjnym. Wykonujemy odkuwki haków metodą tradycyjną oraz bardziej wymagające elementy z zachowaniem ciągłości włókien. Zakres wagowy od 0,50 do 50,0 kg natomiast gabaryty zgodnie z potrzebami oraz rysunkiem klienta w zakresie długości do 700 mm oraz średnicy do 360mm.

 

 

 

Różne

  Doświadczenie naszych służb technicznych oraz park maszynowy pozwala na wykonywanie dowolnych rodzajem i kształtem odkuwek matrycowych zgodnie z rysunkiem oraz życzeniem klienta, doradzamy na etapie projektowania i uruchamiania produkcji. Gabaryty długości do 900 mm, średnicy do 400mm oraz masy do 70 kg. Produkujemy odkuwki zabieraków, sprzęgieł, zwrotnic, głowic, korpusów, sworzni, dźwigni, cięgien i wiele innych.

 

 

 

 

Wszelkich informacji odnośnie odkuwek matrycowych udziela:

Andrzej Tochwin

handlowiec

mob. 535 500 870

tel. 85 662-78-13

mail: andrzej@moto-agro.pl