Techniczne zaopatrzenie rolnictwa.

Kompleksowa 10 letnia gwarancja na opony TAURUS AGRO


Zapraszamy do skorzystania z promocji na 10 lat Gwarancji na opony TAURUS.

Szeroka gama opon do ciągników oraz maszyn rolniczych. Jesteśmy ogólnopolskim dostawcą ogumienia dla rynku rolnego. Współpracujemy z renomowanymi producentami opon. W naszej szerokiej ofercie znajdują się produkty do każdego typu ciągników i maszyn. Dostarczane przez nas produkty stanowią element fabrycznego wyposażenia pojazdów i maszyn rolniczych czołowych producentów. Zajmujemy się także serwisem opon, świadcząc usługi z dojazdem do Klienta. Na sprzedawane przez nas produkty udzielamy stosownych gwarancji.

Zapraszamy do naszych sklepów detalicznych o szczegóły pytaj sprzedawców.

Taurus jest węgierskim producentem opon, z ponad stuletnią tradycją. Firma produkuje opony rolnicze dobrej jakości oraz w dobrej cenie. Od dnia 25 września 1996 roku marka należy do grupy Michelin, europejskiego potentata branży oponiarskiej. Firma została członkiem grupy Michelin zachowując swoją osobowość prawną. Od tamtej pory Michelin kontroluje 90% produkcji opon węgierskiego producenta, co stanowi gwarancję jakości towaru.

Firma Taurus posiada w swojej ofercie szeroki wybór opon w różnych rozmiarach, w fabrykach producenta Taurus produkowane są: opony rolnicze, wszystkie opony Taurus objęte są gwarancją producenta i wytwarzane są z uwzględnieniem wszelkich norm dotyczących produkcji ogumienia.