Techniczne zaopatrzenie rolnictwa.

Praca

Praca – czeka właśnie na Ciebie!

Moto-Agro Białystok istnieje od 1991r. i obecnie jest jedną z największych firm handlowych z branży maszyn rolniczych w regionie. Sprzedaliśmy już setki ciągników marki Steyer, Belarus oraz ładowarki teleskopowe Merlo. Jesteśmy laureatem konkursu Agro Liga 2013. Swoim działaniem obejmujemy kompleksową obsługę gospodarstw rolnych w zakresie maszyn i części rolniczych. Dla naszych klientów zrobimy jeszcze więcej.

MAGAZYNIER – BIAŁYSTOK

Wymagania:
– doświadczenie w pracy na stanowisku magazyniera,
– znajomość dokumentacji magazynowej i jej obiegu,
– umiejętności w zakresie rozładunku i załadunku towarów,
– znajomość obsługi komputera, a w szczególności programów
magazynowych,
– mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych,
– szybkość działania,
– systematyczność,
– dokładność.

Obowiązki:
– terminowe dostarczanie towarów na obszar magazynu oraz
przyjmowanie i wydawanie zamówień,
– planowanie i koordynowanie płynnego przepływu towarów i dokumentacji magazynowej,
– kontrolowanie stanów magazynowych,
– koordynacja funkcjonowania magazynu z pracą działu zakupów, logistyki i dystrybucji,
– odpowiedzialność za zgodność stanów magazynowych i bezpieczeństwo przechowywania towarów,
– odpowiedzialność za okresowe przeprowadzanie inwentaryzacji.

W przypadku spełnienia powyższych warunków prosimy o nadesłanie swojej aplikacji CV.