Techniczne zaopatrzenie rolnictwa.

Zapraszamy 28-29 czerwca 2014 r. Szepietowo Plac AM

Celem Wystawy jest pokazanie najnowszych technologii i postępu w hodowli zwierząt. Wyróżnienia zdobywane podczas wystawy mobilizują hodowców do poszerzania wiedzy, aktywności i dalszej pracy. Kontakty zawierane podczas Wystaw owocują wieloma przedsięwzięciami, przyczyniając się do rozwoju i promocji podlaskiego rolnictwa.

 

[youtube id=”AsvJKxzXB6M” align=”left” autoplay=”yes”] (zapraszamy do obejrzenia relacji z ubiegłego roku)

 

Wystawa to jedna z największych imprez hodowlanych w kraju. Przez dwa dni rolniczą stolicą Polski staje się Szepietowo. Ring zapełnia się najpiękniejszymi okazami zwierząt hodowlanych, a wystawcy prezentują najnowocześniejszy sprzęt do produkcji rolniczej. Wystawa ukazuje nowoczesne oblicze podlaskiego rolnictwa, pozwala zaprezentować osiągnięcia hodowców bydła mlecznego oraz mięsnego, koni, trzody chlewnej, owiec, kóz i drobiu. Ostatni weekend czerwca to również okazja do spotkania się przedstawicieli instytucji działających na rzecz rolnictwa, firm działających w agrobiznesie, mieszkańców obszarów wiejskich i sympatyków rolnictwa.

W programie: prezentacje zwierząt hodowlanych, użytkowych i ozdobnych, pokazy pracy maszyn, wykłady i doradztwo, pokazy korekcji racic, konkursy i występy zespołów artystycznych.

Organizator:
Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie