Techniczne zaopatrzenie rolnictwa.

Jesteśmy autoryzowanym dealerem, sprawdź i wybierz opryskiwacz dla siebie!

Oferta opryskiwaczy FarmGEM nieustannie się rozwija w oparciu o prośby naszych klientów o wprowadzenie coraz to nowszych udogodnień. Tak samo jak wszystkie maszyny FarmGEM oraz nowo wprowadzone udogodnienia, są one w znacznym stopniu pomysłami dyrektorów firmy: Terry Fixter – Dyrektor Generalny, Cliff Buck – Dyrektor ds. handlu i marketingu, a także Brian Knight i Mike Would, którzy posiadają rozległą i bogatą wiedzę oraz doświadczenie na temat projektowania opryskiwaczy.
Wszystkie produkty FarmGEM produkowane są zgodnie ze specyfikacją brytyjskiego rynku oraz jego wymagań, i tak jak w przypadku wcześniej produkowanych wysokiej jakości gamy opryskiwaczy Gem, wytrzymałość oraz łatwość obsługi pozostają naszym priorytetem.

Farm Gem fo

Jesteśmy przekonani i pewni naszej nowej gamy opryskiwacze. Dlatego oferujemy naszym klientom rok gwarancji oraz kolejne dwa lata na konstrukcje techniczną na wszystkie modele z serii Classic oraz Millenium. Posiadamy wciąż rozwijającą się sieć dealerską. W celu znalezienia najbliższego dealera prosimy o użycie lokalizatora znajdującego się po lewej stronie dolnej części tej strony. Jeżeli zdecydują się Państwo zakupić opryskiwacz FarmGEM, nasi serwisanci będą do dyspozycji, żeby wspomóc dealerów i pomóc w przypadku zaistnienia takiej potrzeby.

Zaparaszamy  na stronę producenta:

http://www.farmgem.co.uk/

 

 

[youtube id=”S83gfRG7BrI” align=”center” mode=”thumbnail” autoplay=”no”]