Techniczne zaopatrzenie rolnictwa.

MERLO

 

Produkty Merlo – wiodąca technologia od 1964 r.

 

Nasza gama pojazdów teleskopowych przeznaczonych dla rolnictwa jest największa na rynku i odzwierciedla nasze zaangażowanie w nieustanne unowocześnianie technologii oraz poszerzanie zastosowania naszych produktów.

 

 

Kompakty łączą zredukowane wymiary, zwrotność, oszczędność w eksploatacji oraz osiągi na najwyższym poziomie w kategorii.

Maszyny Turbofarmer to pierwsze ładowarki teleskopowe na świecie, które uzyskały homologację na holowanie przyczep do 20 ton po drogach publicznych.

Maszyna Multifarmer jest ciągnikiem w pełnym tego słowa znaczeniu z wysięgnikiem teleskopowym do wykonywania wszelkich prac polowych i innych, która zapewnia maksymalne bezpieczeństwo i jednocześnie jest pierwszą maszyną na świecie będącą skrzyżowaniem ciągnika i maszyny teleskopowej.

Modele Professional dla osób pracujących dużą ilość godzin z maszyną teleskopową. Praca w trybie ciągłym nie będzie już problemem!

Maszyny o dużej zdolności przenoszenia zostały opracowane dla tych wszystkich, którzy muszą podnosić ładunki o szczególnych wymaganiach.

Szeroka oferta, którą dopełniają unikalne technologie, jakie może zaoferować jedynie firma Merlo, a które oszczędzają Państwa czas, zmniejszają zużycie paliwa oraz zapewniają pracę w komfortowych i bezpiecznych warunkach.

[youtube id=”Z21Rl3v-L4o” align=”left” mode=”normal” autoplay=”yes” parameters=”https://www.youtube.com/watch?v=Z21Rl3v-L4o”]

Multifarmer

Professional

Kompaktowe

Wysokie Osiągi

Turbofarmer